דגשים בבחירת צלמת לבוק בת מצווה

בוק בת המצווה הוא חלק בלתי נפרד מחגיגות יום הולדת 12, ומהחגיגה הגדולה של המעבר מילדות לבגרות. לכן, בבואך לבחור צלמת לצילומים מיוחדים אלו, כדאי לשים לב למספר דברים. הדבר החשוב ביותר, הוא התמונות, האם את מתחברת לתמונות של אותה צלמת? לאחר שיטוט ראשוני ברשת, אני בטוחה שתהיה לך כבר תשובה לכך.

מתוך הבוק של יהלי:

_MG_4976 _MG_4931 _MG_5231 _MG_5289

בוק בת מצווה בשרון _MG_5364 _MG_5019c
לאחר שהחלטת, עלייך לחשוב אלו דברים חשובים לך בבואנו לצלם את הבוק. איזה סגנון תרצי? צילומי חוץ, סטודיו או שילוב של שניהם? לאחר שהחלטת, גם כאן יש לשאול מספר שאלות, לגבי צילומי החוץ – סגנון אורבני או טבעי? ואולי בכלל לשלב את חוף הים? יש שאלות רבות נוספות שכדאי לך לחשוב על תשובות להן, ולשם כך אני אהיה כאן, לשוחח איתך.

מתוך הבוק של שחר:

צילומי בוק בת מצווה בטבע

בוק בת מצווה בסטודיו

בוק בת מצווה בסטודיו

צילומי בוק בת מצווה בטבע

צילומי בוק בת מצווה בטבע

צילומי בוק בת מצווה בטבע

צילומי בוק בת מצווה בטבע

בוק בת מצווה בסטודיו

מתוך הבוק של לירי:

בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו _MG_8850'web בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו _MG_9018

מתוך הבוק של נועה:
בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו _MG_9532 _MG_9473 צילום בוק בת מצווה _MG_9822

חווייה ייחודית

לחוויה ייחודית את יכולה להוסיף לצילומים סטייליסטית מאפרת שתבצע לך סטיילינג מקדים בביתך, תחבר לך את הלוקים המנצחים מארון הבגדים הפרטי שלך, תוסיף לך פריטי לבוש, אביזרים ואקססוריז שיתאימו לכל הופעה ותלווה אותך במהלך הצילומים, תאפר אותך, תתאים לך אקססוריז ייחודיים שיתאימו ללוקים השונים, תשנה לך תסרוקות ותבוא עם מגוון אביזרים, אקססוריז לאווירה ותהפוך את החוייה הזו למושלמת:)

דוגמאות בתמונות הבאות: (סטיילינג: שירי רז)

מתוך הבוק של מיקה:

_MG_7010_MG_7119_MG_7447_MG_7465

_MG_7436 _MG_7287
בבואי לקבוע צילומים לבוק, אני מעדיפה תמיד לשוחח עם ההורים והילדה, וזאת כדי להצליח להנציח את הבוק הייחודי של כלת השמחה, ולא "עוד בוק". זהו הבוק שלך, ולכן הדגש בבוק הזה הוא דברים שאת מתחברת אליהם, אוהבת אותם, קשורה אליהם וכו'. מה הדברים החשובים לך? כיצד תרצי שהבוק ייצג אותך? האם תרצי להראות בבוק את התחביבים שלך? (קריאה/נגינה/ריקוד/סוסים/אקרובטיקה ועוד) את האהבות שלך? (בעלי חיים/ איפור/ שירה ועוד) , לאחר שנשוחח נוכל להחליט על הלוקיישנים השונים בהם נצלם ובאלו רקעים ואביזרים נשתמש כדי ליצור את הבוק המושלם עבורך.

מתוך הבוק של גאיה:

בוק בת מצווה - גיל לוין

בוק בת מצווה בטבע

בוק בת מצווה - גיל לוין

צילומי בוק בת מצווה בחוף הים

בוק בת מצווה בטבע

בוק בת מצווה בסטודיו

בוק בת מצווה בסטודיו

מתוך הבוק של שירה:
בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו

חשוב לי להדגיש, שאמנם את "כבר גדולה", אך עדיין ילדה, וככזו, קטנה-גדולה, הצילומים יישקפו אותך, ומטרתם לא לבגר אותך, אלא להעצים אותך כפי שאת, ולהראות אותך בכמה סגנונות בהם את במרכז. הגיוון יהיה גדול- בלוקיישנים, בפוזות, באביזרים, בלבוש, אך בכולם את תהיי את עצמך ולא מי שאינך. בכל סשן שכזה, את אמנם מביאה את הבגדים שיש לך בבית, אך תעשי זאת לאחר הנחייתי או הנחיית הסטייליסטית, ואנחנו נדאג להביא רקעים שונים, תאורה נכונה, אביזרים, קשתות, זרים, פרחים, אקססוריז שונים ומצלמה :).

מתוך הבוק של תמר:

צילומי בוק בת מצווה _MG_9455 _MG_9494 _MG_9361

_MG_9570 בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו

בוק בת מצווה בטבע ובסטודיו

_MG_9598

עכשיו זה הזמן לקבוע סשן צילומים בלתי נשכח לגיל המופלא הזה!
לקביעת שיחה או פגישה ללא התחייבות התקשרו: 054-6446545
גיל