חגיגת אהבה

הערב התחיל במינגילינג קליל ונשנושים ולאחר שרוב הבנות הגיעו התחלנו בהרצאות המרתקות. ההרצאה הראשונה היתה הרצאה על סטיילינג של שירי רז, לאחר מכן, הרצאה שלי על צילום באמצעות הטלפון החכם וטיפים שיסייעו בצילום טוב יותר בהמשך, במחשבה שכל אחת נתקלת בסיטואציות רבות בחיי היום, אותן רוצה להנציח, וכלי העזר הנגיש לה ביותר הוא אותו סמארטפון, הרצאה של הרפלקסולוגית המדהימה כרמית זך , שכללה טיפים לעיסוי והרגעה בחיי היום יום, וטיפים באיפור של המאפרת המוכשרת של קרן כהן. כל אחת מהנשים המדהימות הללו העשירה בהרצאתה ותרמה מהידע שלה להצלחת האירוע.

בנוסף להרצאות, היו שתי עמדות מכירה במחירים אטרקטיביים לבאות האירוע, עמדה אחת של המעצבת היקרה והמדהימה רויטל אבות, שהעמידה שולחן וסטנד עם תיקים וארנקים יפהפיים, והעמדה השניה, של מעצבת התכשיטים המוכשרת ג'ודי אטינגר, שפיזרה תכשיטים מיוחדים על שולחן מלא כל טוב. שתי המעצבות המוכשרות הללו, תרמו מזמנן ואפשרו לרכוש את מוצריהן בהנחה משמעותית וכדאית לבאות האירוע.

כמובן שהערב לווה בארוחה קלה וטעימה שכללה פשטידות, סלטים, מטבלים, שתיה וכמובן קינוחים ושתיה חמה. תודה ענקית לאורחות המרצות והמעצבות שבלעדיהן הערב לא היה מוצלח כל כך, ותודה ענקית מהלב לכל המשתתפות שהגיעו לחלוק איתנו ערב של אהבה והעצמה נשית.

עכשיו כמה תמונות להמחשת כל הערב הנפלא הזה:


מאחורי הקלעים של צילומי ניו בורן….. מעניין אתכם לקרוא עוד ?

מאחורי הקלעים של צילומי ניו בורן…..

צילום ניו בורן מתעד את הרגעים הראשוניים של הרך הנולד ושל המשפחה החדשה שנוצרה, כאשר התינוק הוא בן מספר ימים עד שבועיים, ולא יאוחר מגיל חודש.בתקופה זו התינוק ישן מרבית משעות היממה וגופו נמצא באופן טבעי רוב הזמן במנח "עוברי".להמשך קריאה
X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו 054-6446545