כך תתכונני לצילום היריון בסטודיו

סשן צילומי היריון הוא חווייה מרגשת ומעצימה. לסשן כזה כדאי לבוא הכי מוכנה שיש ולכן עלייך להקשיב לגוף שלך ולפי זה לקבוע את מועד הצילומים.

_MG_2340bw

רצוי לקבוע מועד לצילומים סביב שבועות 30-34, ולא לדחות זאת לשבועות האחרונים של ההיריון, שאז הבטן נמוכה יותר ותחושת אי הנוחות שלך גוברת. אם אין ברירה ונזכרתם מאוחר – עדיף מאוחר מלא להצטלם בכלל :).

_MG_5420
בצילומי היריון, האישה נמצאת במרכז. כשם שהיא מרכז הבית והמשפחה כך היא גם מרכז הצילומים באופן מובן, אך לבעל ולילדים הנוספים, במידה ויש, תפקיד חשוב מאוד ביצירת הסט וההווייה המשפחתית.

_MG_2326

כשמדובר בהיריון ראשון, מצטלמת האישה ובן הזוג, ולעיתים מצטרף לסט גם הכלב המשותף. הדגש בצילומים הוא על הרומנטיקה והזוגיות המשתנה בין בני הזוג.

_MG_4002

כשמדובר על צילום היריון המשלב את ילדי המשפחה, מתווסף לצילומים הפן המשפחתי הרחב, הרגשות המעורבים ומערכת היחסים בין ילדי המשפחה להורים, בעיקר לאם המשתנה, פיזית ורגשית, וגם על היחסים בין האחים לבין עצמם.
_MG_4759

_MG_2256
בבואך לקבוע מועד לצילומים ספרי לי על משפחתך ואופייה ונקבע לו"ז שיתאים בדיוק. האם את מעוניינת לשים דגש עלייך בלבד? האם את מעוניינת יותר בצילומים משפחתיים של כולם? האם את מעוניינת שנספיק לצלם גם צילומי ילדים וגם צילומי היריון? ועוד. לפי רצונותייך ואופי משפחתך וכמובן גילאי הילדים נוכל לתאם את מהלך  הדברים בסשן. האם נצלם סשן מלא עם הילדים או אפילו נצלם כחצי שעה עם הילדים ולאחר מכן בלעדיהם?

_MG_4587

לאחר שנשוחח, אשלח לך מייל מפורט ובו תמצית השיחה, מועד הצילומים וכמובן מה להביא וכיצד להכין את הילדים לקראת הצילומים.

מעוניינת לברר פרטים נוספים? לכל שאלה תוכלי להתקשר אליי לנייד 054-6446545 או לשלוח לי מייל: studio@gillevene.co.il