למה צילומי ניובורן?

צילום ניו בורן הוא זכות גדולה, לתעד את הרגעים הראשוניים של תינוקכם בעולם ושלכם כ"הורים של", אין חוויה מדהימה, מעצימה ויפהפיה יותר מזו!

_MG_4132

תינוק נחשב ל"ניו בורן" בשבועיים הראשונים לחייו (חלון ההזדמנויות לצילומים אלו הוא עד גיל שבועיים ולא יאוחר מגיל חודש!), למעשה, הגיל האידאלי לצילום ניובורן הוא 5-14 ימים! כמה שיותר קרוב ללידה, יתאפשרו למעשה התמונות המיוחדות ביותר, שקשה לבצען ככל שחולפים הימים.

צילומי ניו-בורן

זהו זמן של שקט, בלב סערת הרגשות והסערה בבית, בו אתם מתייחדים עם תינוקכם החדש, בו אתם למדים עליו כל כך הרבה, בזמן עירות ושינה, בעת הצילום המשפחתי, צילום התינוק עם כל אחד מההורים והצילומים שלו לבד.

_MG_7532

_MG_7440bw

_MG_7375

צילום זה נעשה מאהבה גדולה והוא אחת המתנות המרגשות ביותר שתוכלו לתת לעצמכם או לחבריכם.

_MG_0248

IMG_8518

זהו צילום ספונטני וגם פיסולי, המתעד רגעים קסומים של אושר, של ראשוניות, תנוחות, חיוכים והבעות מתוקות של הרך הנולד, המשווים לתמונה את הקסם שלה, וכל זאת תוך מתן כבוד לרך הנולד ולצרכיו. תינוקכם מתועד בזמן ארות ובזמן שינה, וגופו שעדיין נמצא בתנוחות "עובריות" ממש כחומר ביד היוצר, מפוסל בין האביזרים הרבים הכוללים בדים, שמיכות, כובעים, כתרים, סרטים, פרחים, זרים, סלים, מיטות ורקעים שונים שנרכשו במיוחד עבור צילומים של תינוקות רכים. כמובן, שכל הבדים, השמיכות ופרטי הלבוש עוברים כביסה נפרדת לפני כל שימוש.

צילום ניו בורן ייחודי

_MG_0036

_MG_5065

_MG_7849

צילומי ה"ניו בורן" נעשים בסבלנות ורגישות להורים ולתינוק, והם תלויים כמעט לחלוטין במזג של תינוקכם ובקצב שלו. התינוק הוא שיכתיב לנו את זמני הצילום, זמני ההפסקות (אוכל, החלפת חיתול, שינויי תנוחות וכו') ולעיתים גם את האביזרים בהם נשתמש, כאשר בראש ובראשונה יושם דגש על הבטיחות והנוחות של תינוקכם. לעולם לא אכניס תינוק לאביזר שאינו מתאים לו/לא מאובטח וכו', כמו גם, לא אנסה פוזיציות מסוימות שהתינוק אינו מסוגל להן מפאת גילו או כל סיבה אחרת.

_MG_2476

_MG_8666

_MG_8687

_MG_8674

_MG_5855a

_MG_2271

לגלרייה המלאה של צילומי ניו בורן לחץ/י כאן