צילום תדמיתי

ייתכן ונתקלתם לא אחת בביטוי "צילום תדמיתי", אבל אם לא ממש הבנתם במה מדובר, אני רוצה לשפוך קצת אור על הנושא.

אם אתם בעלי מקצועות חופשיים, בעלי עסק עצמאי ואפילו שכירים בחברה גדולה, חשוב שתכירו את הנושא. כשם שחשוב לכם שהאתר התדמיתי שלכםנו, הלינקדין, הפייסבוק, כרטיס הביקור והברושורים שאתם מפיצים ישדרו את המסר אותו אתם מעוניינים להעביר, כך גם חשובה מאוד התמונה שלכם.

_MG_9458

בימינו, בכל מקום ברשת (כמעט) אתם מציגים את התמונות שלכם, או מתוייגים בתמונות של אחרים, לכן חשוב מאוד שיהיו לכם תמונות שיעבירו את המסר הנכון וישדרו את הדבר שאתם חפצים בו יותר מכל, אם זה אמינות/ רצינות/ מקצועיות/ הקשבה ואפילו בדחנות.

_MG_9413

בפן המקצועי מדובר בדבר סופר חשוב, אך לא רק שם, אנו נתקלים ברצון להציג את עצמנו גם באתרי היכרויות, ברשתות החברתיות, בבוקים שונים (שחקנים וכו') ובמקומות רבים אחרים – בכולם חשוב שתהיה התמונה שתעביר את המסר הנכון, תמונה שתהיה יפה ומחמיאה והכי חשוב- שתשדר את מה שאנו רוצים להביע יותר מכל.

_MG_5879

אז איך עושים את זה?

בדיוק בשביל זה יצרתי את חבילת הצילום התדמיתי עבורכם. לאחר שהחלטתם שאתם רוצים להצטלם אצלי, נשוחח בטלפון ונבנה יחד פרופיל ליום בו נקבע צילומים, האם אתם רוצים להביא אביזרים מסוימים? האם אתם זקוקים לאיפור נוסף? האם יש לכם תלבושת מסוימת בה אתם רוצים להצטלם? האם אתם זקוקים למספר הופעות מצולמות? סטים שונים של בגדים? האם אתם זקוקים לאביזרים נוספים?

_MG_4852

כל מקרה יידון לגופו, ובהתאמה גמורה לרצונו של האדם המצטלם, האם הוא חש בנוח להצטלם עם אביזרים מסוימים? האם זה באמת הכרחי עבורו ועבור הדימוי שרוצה ליצור? אלו דברים כדאי לשים ברקע לאווירה?
במהלך השיחה, מעבר ל"מה להביא" אנו נערוך גם תיאום ציפיות, ונכיר היכרות ראשונית כך שתוכלו לחוש בנוח עימי, ולבוא בהרגשה נוחה ומשוחררת ביום הצילומים. הרגשה זו ניכרת בכל תמונה שאנו נעשה וכמובן תשקף אתכם בתמונות הסופיות.

_MG_9120web

ניתן גם לתאם עמי סטייליסטית ומאפרת לצילומים, או לייעוץ לפני הצילומים כדי שהצבעים שתלבשו באמת יעבירו את המסר הנכון. לדוגמא: צבעים אדומים להדגשת אסרטיביות ונועזות, לעומת צבעים כחולים שמשדרים סמכותיות ונאמנות.

אגב, יכול למאוד להיות שהצבעים והרקעים שנשתמש יהיו מתואמים גם עם מעצב האתר שלכם, אשר יש לו קו ספציפי לתמונות שלכם באתר.

_MG_7398

יש לזכור שצריך להגיע ליום צילומים זה במיטבכם מבחינה בריאותית ורגשית, שכן דברים אלו ניכרים בתמונות, ותמונות טובות אשר מייצגות אתכם נכון ומשדרות את המסר שלכם– יזכו אתכם בהתייחסויות ופניות מקצועיות רבות !

לקביעת מועד לצילומים: גיל 054-6446545

לגלריית צילומי תדמית לחצו כאן