צילומי משפחה – לתעד את ה"ביחד"

בעידן הדיגיטלי הצילום נגיש לכולם ולעיתים אף מתבצע באמצעות הטלפון הסלולארי כדבר של מה בכך, או באמצעות מצלמה קטנה הניתנת לזר כדי שיתעד את הרגע המשפחתי הנתון. כמו כן, לרוב, כשאין אדם אחר בסביבה, אחד מבני המשפחה אחראי על הצילום ובכך אינו לוקח חלק בתמונה המשפחתית.

לצילום ילדים ומשפחה לא באמת צריך סיבה, אם כי לרוב הוא נעשה מסיבה כלשהי: הצטרפות תינוק חדש למשפחה, יום הולדת של אחד הילדים או אחד ההורים, בן/בת מצווה, כינוס משפחתי דורי, צילום לרגל יום המשפחה, חג פורים, חג שבועות וכו'.

הדבר הבולט ביותר בצילום משפחה, מכל סוג שהוא, הוא החגיגיות שבדבר. התכנסות המשפחה לזמן אינטימי מוגדר המגדיר את ה"ביחד" המשפחתי.

בסטודיו שלי, אני מתאימה את עצמי למשפחה, לאופיה ורצונותיה, אם יש סיבה למסיבה או שאין, באופן כזה שכל אחד מבני המשפחה ייהנה מחווייה ייחודית עבורו וגם חוויה משפחתית משותפת.

בסופו של יום, תצאו עם מזכרת נפלאה המתעדת רגעים של אושר, של צחוק ושל… משפחה!


שמונה טיפים לצילום ילדים ותינוקות בבית מעניין אתכם לקרוא עוד ?

שמונה טיפים לצילום ילדים ותינוקות בבית

1. הכנה מקדימהכשאתם מתכוונים לצלם את ילדכם, השאירו הסחות דעת בצד (טלפון נייד וכו') והכינו את המצלמה שתהיה בהישג יד. חשוב שתיתנו לילד להוביל, תראו באיזה מצב רוח הוא כעת, במה הוא מעוניין ואיזה צעצוע מרתק אותו כרגע וזירמו עם הסיטואציה.להמשך קריאה
X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו 054-6446545