שירותים


ברוכים הבאים לסטודיו גיל לוין

לדעת לצלם תמונות מרגשות שנשארות איתכם, זה הרבה יותר מטכניקה. יש בזה תקשורת, סבלנות, סובלנות, תפיסת רגע, רגישות ואכפתיות. בתור צלמת ניו בורן אני מביאה לצילומים רוגע, חום ואינטימיות, ובכך מנציחה עבורכם את הרגעים הראשוניים של תינוקכם ושלכם כהורים. כצלמת משפחה אוכל להנציח עבורכם תמונות משפחתיות נעימות, משעשעות ושמחות המתעדות אתכם כמשפחה, בתיעוד ייחודי המתאים לכל משפחה ומשפחה, הן של ההורים והן של הילדים.

את עבודותיי אני עורכת בקפידה ומתמקדת בקשר בין המצולמים, ובאהבה המוקרנת מכל אחד מאיתנו היישר אל עדשת המצלמה שלי.

אני מזמינה אתכם לחווייה משפחתית מהנה המגיעה עם מזכרת של הרגעים המרגשים ביחד. הסטודיו פתוח בימים ראשון עד חמישי. ניתן לקבוע צילומים גם לימי שישי בתיאום מראש.

לתיאום מועד צילום ניתן לפנות בטלפון 0546446545, במייל: studio@gillevene.co.il או באמצעות עמוד צור קשר באתר.

על הסטודיו ושירותיו

הסטודיו הוקם מתוך שילוב בין שתי האהבות שלי – ילדים וצילום, מתוך מטרה להנציח את הרגעים הקסומים של החיים: רגעי הציפייה לתינוק שעומד להגיע, רגעי האושר בהסתכלות על התינוק החדש ובמגע עמו, רגעי השמחה של ילדים משתוללים ומשחקים והרגעים הכי קסומים של המשפחה ביחד ושל ילד וילדה שהגיעו למצוות ונמצאים על התפר בין ילדות לבגרות. הסטודיו מציע מגוון רחב של אביזרים, צעצועים ופרטי לבוש אשר באמצעותם ניתן להשיג מגוון רחב של תמונות. הצילומים מתנהלים באווירה נינוחה ואינטימית בסטודיו ממוזג ופרטי.

צילום ניו בורן

צילום ניו בורן מתעד את הרגעים הראשוניים של הרך הנולד ושל המשפחה החדשה שנוצרה. צילום זה נעשה בתקופת חייו הראשונה של התינוק, כשהוא בן מספר ימים עד שבועיים, ולא יאוחר מגיל חודש. תקופה בה  התינוק ישן מרבית שעות היממה וגופו גמיש ובאופן טבעי נמצא רוב הזמן במנח "עוברי". תינוקות בימים הראשונים לחייהם משתנים כל הזמן והתמונות מהתקופה הזו הן מזכרת שתישאר לנצח.

במהלך הסשן, אצלם את התינוק בעת שהוא ישן ובזמן ערות עם ההורים ובלעדיהם. צילום מסוג זה מצריך סבלנות רבה ואורך 3-4 שעות. זהו צילום ספונטני וגם פיסולי, המתעד רגעים קסומים של אושר, של ראשוניות, חייוכים והבעות מתוקות של הרך הנולד, המשווים לתמונה את הקסם שלה, וכל זאת תוך מתן כבוד לרך הנולד ולצרכיו.

בצילומים אלו נעשה שימוש ברקעים שונים, שמיכות, בדים, כובעים, סרטים, סלסלות ועוד. רוב האביזרים מיובאים ומותאמים במיוחד לצילום תינוקות רכים.

צילומי ה"ניו בורן" נעשים בסבלנות ורגישות להורים ולתינוק, והם תלויים כמעט לחלוטין במזג של תינוקכם ובקצב שלו. התינוק הוא שיכתיב לנו את זמני הצילום, זמני ההפסקות ולעיתים גם את האביזרים בהם נשתמש, כאשר בראש ובראשונה יושם דגש על הבטיחות והנוחות של התינוק.

mixnewborn

לגלריית צילומי ניו בורן 

צילום תינוקות ופעוטות

לכל גיל יש את הקסם שלו. צילום תינוקות ופעוטות משתנה לאורך תקופת חייו של הילד והוא מוכתב בעיקר מהשלב בו נמצא ילדיכם. בצילום תינוקות, הפוזיציות שונות מותאמות למסוגלות התינוק על פי גילו ומאפייניו האישיים החל משכיבה על הגב, שכיבה על הבטן, ישיבה, עמידה ועוד.

בצילום מסוג זה נעשה שימוש ברקעים ואביזרים שונים שיוצרים עניין לתינוק ולפעוט. את הצילומים נעשה באווירה נינוחה ורגועה תוך כדי חווייה מעניינת לילדכם.

חלק מהצילומים יהיו של התינוק לבדו וחלקם ישולבו עם ההורים ו/או אחים, צילומים המבטאים את הקשר ההורי, האהבה והרוך וכן הקשר עם האחים במשפחה, האהבה, השובבות ובעיקר ה"ביחד".

לגלריית צילומי תינוקות ופעוטות

צילום ילדים

צילום ילדים נעשה בצורה דינאמית בה אופי הצילומים נקבע לפי אופיים של הילדים. בין אם מדובר בילד שקט או ילד שאוהב להשתולל ודבר זה בא לידי ביטוי מול המצלמה.

הצילומים מנציחים את מזגם של הילדים, את התמימות, השובבות, הצחוק והתקופה בה הם נמצאים. הילד יצולם לבד, עם אחיו ועם הוריו ביחד ולחוד. האווירה בסטודיו היא משוחררת וכייפית. הילדים משחקים, צוחקים, קופצים, עושים פוזות, מתחבקים, נהנים ואני יוצרת מזה מזכרת מרגשת שתנציח את הרגעים הקסומים של המשפחה שלכם.

לגלריית צילומי ילדים

צילום משפחה

בימינו, תמונות משפחתיות הן גם נדירות, בעיקר משום שאחד ההורים הוא זה שמצלם לרוב.

צילום משפחה בסטודיו נועד לשתף את כל בני המשפחה בחוויה משותפת ועוצמתית המנציחה את הרגע ומייצרת דימויים משפחתיים שיישארו לכם לעד כמזכרת מוחשית וכחווייה משפחתית. ניתן לשתף בצילומים מסוג זה את כל בני המשפחה – הגרעינית והמורחבת. גם חיית המחמד מוזמנת לקחת חלק בצילום המשפחתי, שהרי היא גם חלק מהמשפחה.

צילום משפחה נעשה באווירה רגועה, משוחררת וכייפית. אתם משחקים, צוחקים, קופצים, מתחבקים, מתנשקים ואני יוצרת מזה מזכרת מרגשת שתנציח את הרגעים הקסומים של המשפחה שלכם.

משפחהמחירון

לגלריית צילומי משפחה

צילום היריון

בזמן ההיריון אתם (כן כן אתם – כל המשפחה!) עוברים שינויים רבים פיזיים ורגשיים. גוף האישה עובר שינוייים פנימיים וחיצוניים המשפיעים גם על מצב הרוח והרגשות. הגבר גם הוא עובר שינויים רגשיים ויחד אתם מצפים לתינוק החדש שיצטרף למשפחה, בהתרגשות, באושר וגם בחשש, רגשות טבעיים לחלוטין.

צילום היריון בסטודיו, נועד להנציח את כל אלה גם מבחינה חיצונית וגם פנימית, במהלך הסשן ננציח את היופי שבגוף ההיריוני ואת המשפחתיות המתהווה והזוגיות הפורחת שלכם.

בתמונות נעשה שימוש בבגדים ואביזריים מיוחדשים אשר יחד אתכם ייצרו סט צילומים מרגש, שיישאר לכם למזכרת מהתקופה הנפלאה הזו.

את הצילומים מומלץ לתאם כבר בשבועות 24-27 כדי להבטיח שהתאריכים המתאימים לכם יהיו פנויים עבורכם. זמן הצילום המועדף לצילומי היריון הוא בין השבועות 30-34 , כשהבטן טרם ירדה ואת לא מרגישה מסורבלת בתנועותייך.

היריוןמחירון

לגלריית צילומי היריון ומשפחה

צילום בוק בת מצווה/בר מצווה

צילומי בת/בר מצווה מתקדים בילדת/ילד יום ההולדת כמובן, אך גם עם דגש משפחתי אם תרצו. ההורים ו/או האחים גם כן מוזמנים להגיע לצילומים לעזור לך, להצחיק אותך, לאהוב איתך, להצטלם איתך ולעשות ביחד כיף כמו שאתם רגילים.

הדגש ביום זה הוא עליך בדגש על מי שאת/ה באמת – בגדים אופייניים אהובים, תחביבים, חלומות, אהבות ועוד.

הצילומים נערכים הן בסטודיו המאובזר ע"ג רקעים שונים ובתאורת סטודיו מקצועית והן ב 3-4 לוקיישנים בחוץ, בתאורה הכי מחמיאה – תאורת יום טבעית. טרם הצילומים נשוחח ונעמוד על הדברים החשובים לך ביום מיוחד זה, הלוקיישנים על פי העדפותייך, הביגוד, האביזרים וכו'.

בת מצווהמחירון

לגלריית צילומי בת מצווה

צילום תדמיתי

צילום פורטרט תדמיתי נועד ליצירת רושם ראשוני אצל האדם הצופה בו.

בדרך כלל מדובר בצילום שמטרתו שיווקית שמטרתה לקדם אינטרס אישי, אג'נדה חברתית, אתר אינטרנט, בוק שחקנים, או כל דבר אחר המייצג את דמותו של האדם בצורה מחמיאה ומרשימה בדרך המביעה את מה שעומד מאחורי אותו אדם ומה שהוא רוצה להציג כלפי חוץ.

תדמיתי מחירון

לגלריית צילום תדמיתי